The store will not work correctly when cookies are disabled.
Samolepící akustická PUR pěna 40mm 50x100cm polyuretan
Samolepící akustická PUR pěna 40mm 50x100cm polyuretan lze zakoupit pouze v násobcích 1
Rychlý přehled Balení: 1ks samolepící akustická PUR pěna 40mm 50x100cm polyuretan.
- Tloušťka: 40mm.
- Barva pěny: tmavě šedá.
- Materiál: PUR pěna.
- Povrch: fólie.
- Vyrobeno v: Německo.
Podrobnosti
Samolepící akustická PUR pěna 40mm 50x100cm polyuretan — Informace o produktu
Vlastnosti
| Tloušťka: | 40 mm (tolerance ± 1 mm) |
| Barva pěny: | tmavě šedá |
| Materiál: | PUR pěna |
| Povrch: | fólie |
| Země výroby: | Německo |
Technické údaje
| Teplotní stabilita: | -40 °C až +100 °C |
| Tepelná vodivost: | EN 12667: ≤ 0,040 W/(m·K) při 10 °C |
| Objemová hmotnost: | EN ISO 845: 23 kg/m³ |
Hořlavost
- Splňuje: FMVSS 302, DIN 75 200
- ISO 3795: rychlost hoření < 100 mm/min
- Splňuje ECE R-118: příloha 6, 7 a 8
- DIN EN ISO 9094: kyslíkový index (OI) minimálně 21 %
Použití
- Stavebnictví a zemědělské stroje, autobusy, užitková vozidla
- Domácí spotřebiče, topení, vzduchotechnika, klimatizace
- Kapoty, kryty, kabiny vozidel, motorové čluny, jachty
- Strojírenství, zdravotnická technika
Výhody
- Povrch odolný vůči olejům
- Omyvatelný materiál
- Dobrá absorpce zvuku
- Snadno řezatelné
- Vhodné pro použití v prostředí s vyšší vlhkostí
Články o produktu
Více informací
Více informací| SKU | L40S050100 |
|---|
| Vyrobeno v: | EU |
|---|