The store will not work correctly when cookies are disabled.
Akustická pěna protihluková samolepící 200x100cm 2cm
SKU: 215643821159
Speciální cena 710,00 Kč 586,78 Kč Běžná cena 870,00 Kč 719,01 Kč
Rychlý přehled Balení: 200x100cm samolepící akustická pěna.
Podrobnosti
Akustická pěna protihluková samolepící 200x100cm 2cm — Informace o produktu
Technické vlastnosti:
| Vlastnost | Hodnota |
|---|
| Tloušťka | 2 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 200 cm |
| Typ materiálu | Polyuretan |
| Struktura buněk | Otevřená |
| Samolepicí | Ano |
| Hmotnost (1 m²) | 0,35 kg |
| Koeficient absorpce zvuku | Frekvence | Koeficient |
| 1000 Hz | 0,140 ɑ [-] |
| 2000 Hz | 0,485 ɑ [-] |
| 3000 Hz | 0,795 ɑ [-] |
| 4000 Hz | 0,960 ɑ [-] |
| 5000 Hz | 1 ɑ [-] |
| Hustota | 21-25 kg/m³ (PN-EN ISO 845) |
| Pevnost 40% | 3–3,8 kPa (PN-EN ISO 3386-1) |
| Trvalá deformace (50%) | Ne více než 6 % (PN-EN ISO 1856) |
| Pevnost v tahu | Ne méně než 90 kPa (PN-EN ISO 1798) |
| Průtažnost při přetržení | Ne méně než 120 % (PN-EN ISO 1798) |
| Hořlavost | Ne více než 100 mm/min (PN-ISO 3795) |
Samolepicí pěna na zvukovou izolaci 20 mm
- Polyuretanová deska s lepicí vlnou je jedním z potřebných akustických systémů v nahrávacích studiích .
- Gumová pěna v kombinaci s pyramidami a vlnami vytváří nejúčinnější zvukově izolační laminát.
Použití
- Tvarování akustického prostoru (nahrávací studia, špatně zařízené pokoje).
- Zkrácení doby dozvuku.
- Akustická pěna snižuje hluk a beat.
- Potlačení basových boxů, reproduktorů.
- Obložení přepravek.
- Zvuková izolace místností (vyrovnávání tlaku).
- Nepráší se.
Články o produktu
Více informací
Více informací| SKU | 215643821159 |
|---|
| Váha [kg] | 3.000000 |
|---|
| Vyrobeno v: | Čína |
|---|
| Rozměry produktu [mm] | 2000x1000 |
|---|
| Barva | tmavě šedá |
|---|
| Samolepící | samolepící |
|---|
| Tloušťka | 20 mm |
|---|