The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Domov
- Akustická polyuretanová pěna 200x100cm 40mm vlněná
Akustická polyuretanová pěna 200x100cm 40mm vlněná
Rychlý přehled Balení: Akustická polyuretanová pěna 200x100cm 40mm vlněná.
- dokonale tvarují akustický prostor, například v nahrávacím studiu,
- velmi dobře zkrátí čas dozvuku,
- snižují rachot a zbytečné zvuky,
- používá se na obložení basových skříněk,
- obložení přepravních beden,
- vyrovnání tlaku,
- rozměr 1 kus 200x100cm,
- tloušťka 4 cm (základna 10 mm a hrot 30 mm).
- Materiál pěny: polyuretan.
Podrobnosti
Akustická polyuretanová pěna 200x100cm 40mm vlněná — Informace o produktu
Technické vlastnosti:
| Vlastnost | Hodnota |
|---|
| Tloušťka | 4 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 200 cm |
| Typ materiálu | Polyuretan |
| Struktura buněk | Otevřená |
| Samolepicí | Ne |
| Hmotnost (1 m²) | 0,57 kg |
| Koeficient absorpce zvuku | Frekvence | Koeficient |
| 1000 Hz | 0,270 ɑ [-] |
| 2000 Hz | 0,680 ɑ [-] |
| 3000 Hz | 0,950 ɑ [-] |
| 4000 Hz | 1 ɑ [-] |
| 5000 Hz | 0,980 ɑ [-] |
| Hustota | 21-25 kg/m³ (PN-EN ISO 845) |
| Pevnost 40% | 3–3,8 kPa (PN-EN ISO 3386-1) |
| Trvalá deformace (50%) | Ne více než 6 % (PN-EN ISO 1856) |
| Pevnost v tahu | Ne méně než 90 kPa (PN-EN ISO 1798) |
| Průtažnost při přetržení | Ne méně než 120 % (PN-EN ISO 1798) |
| Hořlavost | Ne více než 100 mm/min (PN-ISO 3795) |
Odolnost vůči ohni

Vlastnosti:
- dokonale tvarují akustický prostor, například v nahrávacím studiu,
- velmi dobře zkrátí čas dozvuku,
- snižují rachot a zbytečné zvuky,
- používá se k obložení basových skříněk,
- obložení přepravních beden,
- vyrovnání tlaku,
- rozměr 1 kus 200x100cm,
- tloušťka 4 cm (základna 10 mm a hrot 30 mm),
- samozhášivé podle normy MVSS 302.
Články o produktu
Více informací
Více informací| SKU | VLN40200100GRY |
|---|
| Rozměry produktu [mm] | 2000x1000 |
|---|
| Barva | tmavě šedá |
|---|
| Samolepící | bez lepidla |
|---|
| Tloušťka | 40 mm |
|---|