The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Domov
- TOP
- Akustická polyuretanová pěna 200x100 cm 30 mm vlněná
Akustická polyuretanová pěna 200x100 cm 30 mm vlněná
Rychlý přehled Balení: Akustická polyuretanová pěna 200x100 cm 30 mm vlněná.
- Druh materiálu: absorpční pěna, otevřená buněčná struktura.
- Rozměr: 200 cm x 100 cm.
- Samolepící: Ne.
- Voděodolná: Ne.
Podrobnosti
Akustická polyuretanová pěna 200x100 cm 30 mm vlněná — Informace o produktu
Technické vlastnosti:
| Vlastnost | Hodnota |
|---|
| Tloušťka | 3 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Délka | 200 cm |
| Typ materiálu | Polyuretan |
| Struktura buněk | Otevřená |
| Samolepicí | Ne |
| Hmotnost (1 m²) | 0,47 kg |
| Koeficient absorpce zvuku | Frekvence | Koeficient |
| 1000 Hz | 0,210 ɑ [-] |
| 2000 Hz | 0,620 ɑ [-] |
| 3000 Hz | 0,795 ɑ [-] |
| 4000 Hz | 1 ɑ [-] |
| 5000 Hz | 0,970 ɑ [-] |
| Hustota | 21-25 kg/m³ (PN-EN ISO 845) |
| Pevnost 40% | 3–3,8 kPa (PN-EN ISO 3386-1) |
| Trvalá deformace (50%) | Ne více než 6 % (PN-EN ISO 1856) |
| Pevnost v tahu | Ne méně než 90 kPa (PN-EN ISO 1798) |
| Průtažnost při přetržení | Ne méně než 120 % (PN-EN ISO 1798) |
| Hořlavost | Ne více než 100 mm/min (PN-ISO 3795) |
Vlastnosti:
- Druh materiálu: absorpční pěna, otevřená buněčná struktura.
- Rozměr: 200 cm x 100 cm.
- Samolepící: Ne.
- Voděodolná: Ne.
Použití:
- tvarování akustického prostoru,
- zkrácení doby dozvuku,
- snižují dunění,
- potlačení basových boxů, reproduktorů,
- obložení přepravek,
- zvuková izolace místností (vyrovnávání tlaku),
- nepráší se.
Charakteristika:
- Polyuretanové pěnové panely s vlnitým povrchem jsou jedním ze standardních doplňků nahrávacích studií.
- Vlnitý povrch má také dekorativní Vlastnosti, které se obzvláště hodí v špatně zařízených pokojích.
- Akustické Vlastnosti pěny s profilovaným vlněním umožňují účinné snížení hluku a dunění, jakož i zkrácení doby dozvuku.
- Akustická polyuretanová pěna jako jedna z mála na trhu zpomaluje hoření podle normy MVSS 302.
Články o produktu
Více informací
Více informací| SKU | VLN30200100GRY |
|---|
| Rozměry produktu [mm] | 2000x1000 |
|---|
| Barva | tmavě šedá |
|---|
| Samolepící | bez lepidla |
|---|
| Tloušťka | 30 mm |
|---|